تبلیغات در اینترنتclose
به دنبال افشای خبر دوچرخه سواری بانوان ، خبرنگار سولدوز خبر از جلسه اخراج شد
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
به دنبال افشای خبر دوچرخه سواری بانوان ، خبرنگار سولدوز خبر از جلسه اخراج شد
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیداخلیبه دنبال افشای خبر دوچرخه سواری بانوان ، خبرنگار سولدوز خبر از جلسه اخراج شد

روحانیاز  مکاسب الطلاب
تعداد بازدید : 780
نویسنده پیام
645340 آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضويت : 30 /1 /1394
به دنبال افشای خبر دوچرخه سواری بانوان ، خبرنگار سولدوز خبر از جلسه اخراج شد


به گزارش سولدوز خبر، مراسم بدرقه دو ملی پوش نقده ای تیم ملی هاکی که عصر روز گذشته در محل سالن ورزشی حجاب در نقده با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت هاکی استان آذربایجان غربی، سرمربی تیم ملی هاکی چمنی و دیگر دوستداران و هوادران و با دعوت از خبرنگاران برگزار شده بود، با اخراج خبرنگار سولدوز خبر به حاشیه کشیده شد.

پس از پایان تمرین ملی پوشان همه مدعوین به درخواست رئیس اداره ورزش و جوانان به اتاق اداری سالن حجاب دعوت شدند تا مراسم در آنجا آغاز شود. در حالیکه حاضرین وارد اتاق می شدند، رئیس اداره ورزش در اقدامی غیراخلاقی مانع از حضور خبرنگار سولدوز خبر در مراسم شد.نوروز علیمردان در حالی خبرنگار سولدوز خبر را به خارج از محل مراسم هدایت کرد که، وی به دعوت رسمی رئیس هیئت هاکی استان آذربایجان غربی، برای پوشش مراسم به سالن حجاب رفته بود.
یکی از حاضرین در مراسم با اظهار تأسف از این اتفاق به خبرنگار ما گفت:پس از این اتفاق در حالیکه فرماندار، رئیس هیئت هاکی استان و خبرنگاران واحد مرکزی خبر علت عدم حضور این خبرنگار را از علیمردان جویا میشدند، وی گفته بود \"کاری برای خبرنگار سولدوز خبر پیش آمد که مجبور شد برود! \"

اکبر قاسمی رئیس هیئت هاکی استان، پس از این اتفاق، ضمن تماس با خبرنگار سولدوز خبر و دلجویی از وی، بابت حاشیه سازی رئیس اداره ورزش و جوانان نقده، عذرخواهی کرد.
قابل ذکر است که چندی پیش سولدوز خبر از تلاش اداره ورزش و جوانان نقده جهت راه انداختن دوچرخه سواری بانوان در نقده پرده برداشته بود

جمعه 01 خرداد 1394 - 15:43
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ