تبلیغات در اینترنتclose
تمام مشکلات حل شد و فقط دوچرخه سواری بانوان بر زمین مانده!
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
تمام مشکلات حل شد و فقط دوچرخه سواری بانوان بر زمین مانده!
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیداخلیتمام مشکلات حل شد و فقط دوچرخه سواری بانوان بر زمین مانده!

روحانیاز  مکاسب الطلاب
تعداد بازدید : 531
نویسنده پیام
645340 آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضويت : 30 /1 /1394
تمام مشکلات حل شد و فقط دوچرخه سواری بانوان بر زمین مانده!


پس از مشاهده تعدادی خانم دوچرخه سوار بد حجاب در سطح شهرستان نقده واکنشها به این اقدام برنامه ریزی شده بالا گرفت.به گزارش سولدوز خبر، انتشار خبر دوچرخه سواری بانوان در سطح شهر باعث بروز واکنشهای فراوانی شده است.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهر نقده در گفتگو با خبرنگار ما، این اقدام را باعث بروز ناهنجاری های اجتماعی دانست و گفت: در حال تحقیق روی این موضوع هستیم.
سرگرد جلیل پناه با بیان اینکه با پلیس درباره این موضوع تعاملی صورت نگرفته این اقدام را ساختار شکنانه توصیف کرد و افزود: امکان ندارد این اقدام در سطح شهر صورت بگیرد.

عده ای از شهروندان نیز با ارسال ایمیل، پیامک، تماس تلفنی و مراجعه به دفتر سولدوز خبر، ضمن اعلام مخالفت با این اقدام، خواستار برخورد مسئولین با این طرح شدند و تهدید کردند در صورت اصرار اداره ورزش و جوانان نقده از \\\"طرح دوچرخه سواری بانوان در سطح شهر\\\"، با امضای طومار، از این اداره شکایت می کنند.

تنها عضو زن شورای شهر نیز با نامناسب خواندن این حرکت گفت: چند خانم را با لباسهای تنگ در حد بلوز و شلوار درحال دوچرخه سواری مشاهده کردم و این موضوع باتوجه به بافت مذهبی و قومیتی شهر، یک تهدید است که باعث بروز اتفاقات ناخوشایندی میشود.
شیرین سعیدی در جواب این سوال که با توجه به ظرفیت ورزش بانوان نقده ای، احداث پارک بانوان به کجا رسید، گفت: این موضوع به علت مشخص نشدن مکان احداث پارک بانوان، هنوز در شورا به نتیجه نرسیده است.

پنجشنبه 03 اردیبهشت 1394 - 18:57
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ