تبلیغات در اینترنتclose
هنگام رفتن از اين دنيا اعمالمان را بالعين خواهيم ديد
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
هنگام رفتن از اين دنيا اعمالمان را بالعين خواهيم ديد
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلینکات و آموزه های علمی اخلاقهنگام رفتن از اين دنيا اعمالمان را بالعين خواهيم ديد

روحانیاز  مکاسب الطلاب
تعداد بازدید : 274
نویسنده پیام
suldoz آفلاینارسال‌ها : 71
عضويت : 24 /11 /1392
محل زندگي : قم
تشکر ها: 7
تشکر شده : 5
هنگام رفتن از اين دنيا اعمالمان را بالعين خواهيم ديد
تمام حركات و اعمال ما يك پوسته دارد و يك روح معنوی. وجود معنوی (وجود برزخی و ملكوتی اعمال) و هر كاری که انجام می‌دهيم، ثبت و ضبط می‌شود هنگام رفتن از اين دنيا اعمالمان را بالعين خواهيم ديد،اگر دنيا خواب صادق باشد ، آخرت تعبير آن است. هر كار ما مثل اين است كه مصالح را می‌دهيم و بنّا در آنجا سر جايش می‌گذارد.
پيامبر(صلی الله عليه وآله و سلم):هر كس تسبيحات اربعه را بگويد برای هر كدام از آنها يك درخت بهشتی داده می‌شود.بنا بر قولی عمر گفت:پس ما درختان زيادی آنجا داريم؟پيامبر(ص)فرمود: بله ولی به اين شرط كه آتش نزنيد.

سيد محمد حسين در كتاب معاد شناسی می گوید : كسی را در خواب می‌بيند كه در آخرت در لذت و نعمت است و در يك كاخ زيبا لذت می‌برد اما هراز گاهی يك مار سياهی پيدا شده و او را می‌گزد و او از شدت اين گزش سياه شده و بيهوش می‌شود. بعد از به هوش آمدن از اومی‌پرسد كه اين قضيه چيست؟ آن فرد جواب می‌دهد اين مار نتيجه يكی از اعمال بد من در دنياست كه اكنون اين چنين آشكارمی‌شود.
وقتی انسان در نماز فكرش به جای ديگر می‌رود ديگر آن قسمت جزونماز محسوب نمی‌شود و دلش آنجا مشغول كار است. (قیافه بد این گونه نمازها را در برزخ خواهیم دید.)

سه شنبه 28 بهمن 1393 - 00:10
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ