تبلیغات در اینترنتclose
بچه حزب اللهی ها هم بی کس و کار نیستند
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
بچه حزب اللهی ها هم بی کس و کار نیستند
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیحوزه و روحانیتبچه حزب اللهی ها هم بی کس و کار نیستند

روحانیاز  مکاسب الطلاب
تعداد بازدید : 1085
نویسنده پیام
mirali57 آفلاین



ارسال‌ها : 18
عضويت : 27 /10 /1392
تشکر ها: 3
تشکر شده : 15
بچه حزب اللهی ها هم بی کس و کار نیستند
باعث و بانی فیلتر وبلاگ که امضایش پای بسیاری از برگه های منجر به برخورد با نیروهای ارزشی، دیده می شد، اندکی بعد از مسئولیت پرطمطراق خود خلع شد و به پستی اداری در تهران منتقل گردید. امیدورام اکنون که این متن را می خواند فهمیده باشد لزوماً همه بچه های حزب اللهی بی کس و کار نبوده و به راحتی از کیش و مات کردن حریف، منصرف نمی شوند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سال گذشته در چنین روزهایی وبلاگ اشک آتش فیلتر شد. آن زمان که مصادف بود با اعتصاب غذای طلبه سیرجانی در زندان اوین، مطلبی نوشتم و از دوستان این طلبه عدالتخواه خواستم تا به دلیل ارتحال شهادت گونه! وی خاطرات خود را برای درج در کتابی به یاد آن روحانی مبارز واقعی برای من ارسال کنند. زیر مطلب هم با خط درشت تاریخ یکم اسفند را نوشتم تا هر آدم کوری هم متوجه بشود این مطلب منتشر شده در بهمن ماه که ذیل آن تاریخ اسفند درج شده، از اساس غیرواقعی و سرکاری می باشد.


ساعاتی بعد از درج این مطلب حجت الاسلام رسایی تماس گرفت و ظاهراً پیغام نهادی را رساند تا مطلب را از وبلاگ حذف کنم. من هم به احترام ایشان مطلب را حذف کردم. طبق تبصره یک ماده بیست و یک جرایم رایانه ای، دیگر دلیلی برای فیلتر وبلاگ وجود نداشت؛ اما باعث و بانی فیلتر وبلاگ، کار خودش را کرد تا ما یکبار دیگر بفهمیم قانون خوب است ولی برای همسایه.

جالب اینکه فرد دیگری همزمان از نهادی در تهران تماس گرفت و انتقاد کرد که چرا در مطلبی دو تن از مقامات آن نهاد را دو شغله خواندم. وی البته قبول داشت که آن دو مسئول دوشغله هستند ولی حرف حسابش این بود که چرا به این مسئله پرداخته ام. ایشان بنده را به بی سوادی متهم کرد و بنده هم به طور متقابل از مراتب فضل و علم ایشان تقدیر نمودم!

بگذریم. اشک آتش فیلتر شد تا به یاد بیاورم در زمانه ای که روحانیون فتنه گری چون هادی غفاری می توانند آزادانه به فعالیت های مخرب و ضدامنیتی خود ادامه بدهند برخورد با بچه های حزب الله یعنی اثبات صحت راه و منش آنان.

باعث و بانی فیلتر وبلاگ که امضایش پای بسیاری از برگه های منجر به برخورد با نیروهای ارزشی، دیده می شد، اندکی بعد از مسئولیت پرطمطراق خود خلع شد و به پستی اداری در تهران منتقل گردید. امیدورام اکنون که این متن را می خواند فهمیده باشد لزوماً همه بچه های حزب اللهی بی کس و کار نبوده و به راحتی از کیش و مات کردن حریف، منصرف نمی شوند. امیدوارم فهمیده باشد انتقام شکست مقتدای خود در انتخابات 84 را دیگر از نیروهای جان برکف انقلاب نگیرد.



اشک آتش2، اینک همان راه اشک آتش را ادامه می دهد. انشاءالله که همواره در مسیر دفاع از آرمان های امام و شهدا باقی بماند. فیلتر دور از تدبیر وبلاگ اشک آتش، مجال تازه ای را برای بیان واقعیات تلخ برخی مراکز تصمیم گیر ایجاد کرد که پیش از این شاید زمینه اش وجود نداشت.

از خوانندگان عزیز و دوست داشتنی اشک آتش2 که همواره با نقدها و نظراتشان در راه رشد و غنای محتوایی وبلاگ کوشیده و همرزم مجازی خود را از دعای خیر خویش محروم نساخته اند تشکر می کنم.

پنجشنبه 10 بهمن 1392 - 10:10
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 3 کاربر از mirali57 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: reza & mohamad & yek-talabe &
reza آفلاین



ارسال‌ها : 25
عضويت : 11 /10 /1392
تشکرها : 12
تشکر شده : 11
پاسخ : 1 RE پوس کلفت یا ترسو! :
نمیترسید با این مطلب دوباره فیلترتان کنند
یا پوست کلفت شده اید؟

پنجشنبه 10 بهمن 1392 - 18:18
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 1 کاربر از reza به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: farshid /
109148 آفلاین


ارسال‌ها : 7
عضويت : 26 /11 /1392
محل زندگي : قم
سن : 23
تشکرها : 15
تشکر شده : 7
پاسخ : 2 RE بچه حزب اللهی ها هم بی کس و کار نیستند :
سلام .ایول شجاعت و قاطعیت.احسنت

شنبه 03 اسفند 1392 - 00:58
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 1 کاربر از 109148 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: farshid /



برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.



تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ