تبلیغات در اینترنتclose
من یک دختر هفده ساله ام با یک پسر دوست هستم,فقط پیامکی!آیا گناه دارد؟!!
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
من یک دختر هفده ساله ام با یک پسر دوست هستم,فقط پیامکی!آیا گناه دارد؟!!
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیمشاوره عمومیمن یک دختر هفده ساله ام با یک پسر دوست هستم,فقط پیامکی!آیا گناه دارد؟!!

روحانیاز  مکاسب الطلاب
تعداد بازدید : 699
نویسنده پیام
8994343 آفلاین


ارسال‌ها : 6
عضويت : 18 /8 /1393
من یک دختر هفده ساله ام با یک پسر دوست هستم,فقط پیامکی!آیا گناه دارد؟!!

سوال – من یک دختر هفده ساله هستم و با یک پسر هم سن خودم دوست هستم .این دوستی ما پیامکی است . آیا این دوستی ما ایرادی دارد .بهم دیگر قول داده ایم که همدیگر را تنها نگذاریم . فال حافظ هم گرفته ایم و آمده که در حق دوستان باوفایت از هیچ چیزی دریغ نکن . راهنمایی بفرمایید.

پاسخ (نقویان) – من به پدر ها ومادرها می گویم که باید بچه هایشان بخصوص دخترهایشان را از محبت و لطف ورحمت خانوادگی اشباع بکنند که یک دختر هیچ وقت دلش تنگ نشود که با یک پسری ارتباط پیامکی داشته باشد . اشکالی ندارد که پدر یا مادر به دخترش پیامک های لطیف بدهد . بعضی ها روی شان نمی شود که به پدرشان مطلبی را بگویند . اگر می خواهید مطلبی را به کسی بگویید که نمی توانید آنرا روی کاغذ بنویسید یا پیامک بزنید . یکی از وظایف خانم ها به شوهران شان این است که پیامک محبت آمیز بزنند زیرا خانمها کمپانی محبت هستند . زن نباید این محبت را احتکار بکند . الان خارجی ها به سگ بیشتر محبت دارند زیرا انسانها وفا ندارند . و می گویند که سگ وفادار است. خانمی می گفت که پسر من از وقتی سگ به خانه آورده مادر من به منزل ما نمی آید و می گوید که سگ نجس است. ما پدرها و مادرها راههای زیادی داریم که فرزندان مان را درآغوش خودمان نگه داریم . البته بچه ها باید با هم سن و سال های خودشان ارتباط داشته باشند . دوستی داشته باشند که باری آنها خطر ایجاد نکند . ممکن است که دوست همجنس هم داشته باشند و آنها را منحرف بکنند . ممکن است که دوست بچه ی ما از خانواده ی خوبی نباشد و بچه ی ما را به راههای بد سوق بدهد ، این هم اشکال دارد . خیلی چیزها می تواند مقدمه ی خیلی چیزها می تواند باشد. آب نطلبیده همیشه مراد نیست گاهی بهانه است که قربانیت کنند . وقتی می خواهند گوسفند را قربانی کنند به اوآب طلب نکرده می دهند . اینها می تواند آب نطلبیده ای باشد که بعد انسان را کم کم به راههای دیگری بکشاند. پیامک همیشه در حد پیامک نمی ماند و بعد تبدیل به سلام و قرار تبدیل می شود . فال حافظ را باید کسی بگیرد که فال شناس باشد. زده ام فالی و فریادرسی می آید . خود حافظ هم همیشه فال نمی گرفت و بعضی مواقع فال می گرفت . اگر حافظ گفته که دوست خوب را پیدا کن یعنی این دوست خوبی برای تو نیست .

شنبه 01 آذر 1393 - 00:34
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ